icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Flagi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Flagi

Strzałka w prawo

Trzonek do flagi 110 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trzonek do flagi 110 cm
13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trzonek może znaleźć zastosowanie podczas świąt narodowych – kiedy to przyda się do wywieszenia flagi na balkonie lub w oknie. Produkt został wykonany z drewna, dzięki czemu jest wytrzymały i na długo może pozostać w oryginalnym stanie. Trzonek posiada 110 cm długości, dlatego też umieszczona na nim flaga będzie widoczna ze sporej odległości.

  Cechy i zalety

  Trzonek do flagi może znaleźć zastosowanie w niemal każdym domu lub mieszkaniu, jak również w obiekcie użyteczności publicznej. Produkt został estetycznie wykończony, dlatego też będzie się odpowiednio prezentować umieszczony przy jednym z najważniejszych symboli narodowych. Trzonek powstał z drewna, w związku z czym wyróżnia się wytrzymałością i może na długo zachować oryginalny wygląd. Materiał wykonania sprawia, że produkt jest lekki i nadaje się nawet do kilkugodzinnego noszenia podczas obchodów świąt narodowych. Trzonek nie tylko szybko przymocujesz do flagi, ale także do znajdującej się na balkonie lub tarasie barierki. Produkt posiada ponad metr długości – dzięki czemu flaga będzie widoczna nawet z dużej odległości.

  • Wytrzymały
  • Praktyczny

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Długość produktu1100mm
  Średnica produktu20mm
  Rodzaj obróbkiImpregnowany
  MateriałDrewno
  Kod produktu5906725252876