Zobacz więcej Bambusy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Bambusy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tyczka bambusowa Verve 120 cm
Strzałka w prawo

Tyczka bambusowa Verve 120 cm

2,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tyczka bambusowa Verve jest optymalnym wyborem w kategorii podpór roślin domowych i ogrodowych. Cechuje się wysoką trwałością, a także odpornością na wilgoć czy uderzenia. Zapewnia stabilne wsparcie dla delikatnych, wzrastających pędów roślin. Tyczka dostępna jest w kolorze naturalnym. Dodaje jej to uniwersalnego charakteru. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Tyczka bambusowa Verve 120 cm pozwala na skuteczne i wygodne podparcie roślin hodowanych zarówno w domu czy na balkonie, jak i w ogrodzie. Wykonana z bambusa tyczka cechuje się dużą wytrzymałością. Nie tylko na czynniki atmosferyczne, ale również na złamanie czy przypadkowe uderzenia. Trwałość materiału sprawia, że może służyć jako wsparcie dla roślin przez wiele lat – niezależnie, czy znajduje się wewnątrz, czy na zewnątrz. Tyczka bambusowa może stanowić również wsparcie dla owijających się wokół niej pnączy. Możesz połączyć ze sobą tyczki w celu stworzenia stelażu ogrodowego. Znajdzie on zastosowanie jako podparcie dla większych krzewów i roślin ogrodowych. Przed zakupem zapoznaj się z innymi produktami z linii Verve.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPodpórka do roślin
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaVerve
     Długość produktu1200mm
     Grupa kolorystycznaNaturalny
     KolorNaturalny
     MateriałBambus
     Kod produktu3663602557463