Zobacz więcej Bambusy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Bambusy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tyczka bambusowa Verve 180 cm
Strzałka w prawo

Tyczka bambusowa Verve 180 cm

2,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tyczka bambusowa Verve 180 cm to niezastąpiony atrybut ogrodnika czy sadownika, który dba o swoje młode rośliny. Dzięki niej drzewka i krzewy mogą spokojnie wzrastać. Są bowiem zabezpieczone przed wyginaniem i łamaniem. Jest niezwykle wytrzymała i zniesie wiele niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak słońce czy deszcz. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Masz w swoim ogrodzie pnące się kwiaty? A może Twoje młode drzewka są chwiejne i chcesz je wspomóc? Tyczka bambusowa Verve 180 cm Ci pomoże! To niezastąpiony dodatek dla każdego amatora ogrodnictwa czy szkółkarstwa. Stanowi pewną podporę dla drzewek, krzaczków i innych roślin. Wszystkich, które są jeszcze zbyt wiotkie, by utrzymać się w pionie o własnych siłach. Tyczka bambusowa Verve dzięki swojemu mocnemu materiałowi świetnie sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Możesz ją połamać na części według swoich potrzeb. Jej naturalny wygląd sprawia, że nie zwraca na siebie uwagi i cicho spełnia swoją funkcję. Jest bardzo wytrzymała i użyjesz jej wiele razy. Przetrwa wilgoć, mocne nasłonecznienie i niskie temperatury.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuTyczka
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaVerve
     Długość produktu1800mm
     Wysokość produktu1800mm
     Grupa kolorystycznaNaturalny
     KolorNaturalny
     MateriałBambus
     Kod produktu3663602557470