Zobacz więcej Bambusy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Bambusy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tyczka bambusowa Verve 90 cm
Strzałka w prawo

Tyczka bambusowa Verve 90 cm

2,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tyczka bambusowa Verve 90 cm to element pomocny zarówno dla amatorów roślin doniczkowych, jak i sadowników i ogrodników. Stabilnie podtrzyma ona i krzaczek pomidora w Twoim ogródku, i Twoją sporą roślinę w doniczce w kuchni. Na zewnątrz jest wytrzymała na różne warunki atmosferyczne. We wnętrzach z kolei dobrze komponuje się z większością aranżacji. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Jesteś już doświadczonym sadownikiem lub ogrodnikiem? A może dopiero od niedawna interesujesz się uprawą roślin? To nieistotne. Jeżeli masz wysokie i wiotkie lub pnące się okazy, bardzo możliwe, że podczas Twoich prac przyda Ci się tyczka bambusowa Verve 90 cm. Dzięki niej Twoje drzewko czy kwiat doniczkowy są w stanie spokojnie wzrastać. Mają bowiem w niej ostoję i oparcie. Dzięki swojemu materiałowi tyczka jest niezwykle odporna na niekorzystne warunki. Wytrzyma niskie temperatury, nadmierne słońce i wilgoć. Będziesz mógł z niej zatem korzystać wielokrotnie. Tyczka bambusowa Verve jest funkcjonalna także we wnętrzach. Jej naturalny wygląd sprawia, że harmonijnie łączy się z wystrojem większości salonów czy kuchni.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPodpórka do roślin
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaVerve
     Długość produktu900mm
     Grupa kolorystycznaNaturalny
     KolorNaturalny
     MateriałBambus
     Kod produktu3663602557456