Zobacz więcej Tynki gipsowe ręczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Tynki

Strzałka w prawo

Tynki gipsowe

Strzałka w prawo

Tynki gipsowe ręczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tynk gipsowy ręczny Knauf Goldband 10 kg

Tynk gipsowy ręczny Knauf Goldband 10 kg

25,98
/ szt.
2,60
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ręczny tynk gipsowy Knauf Goldband to znakomity wybór dla inwestorów planujących remont. Doskonale sprawdzi się do wyrównania krzywych ścian, otynkowania glifów wokół nowo wstawionych okien lub drzwi, albo do wypełnienia bruzd, które powstały podczas wymiany instalacji elektrycznej lub wodno-kanalizacyjnej. Może być również stosowany do położenia nowych tynków, jeśli inwestor chce w swoim domu wykonać tynki samodzielnie i nie posiada agregatu..

   Cechy i zalety

    Tynk gipsowy ręczny przeznaczony jest do samodzielnego wykonywania prac wykończeniowych i remontowych w Twoim mieszkaniu. Nałożony na ściany tworzy gładką i równą powłokę – dzięki temu stanowi idealne podłoże do malowania farbami dekoracyjnymi, tapetowania lub układania płytek ceramicznych. Suchą zaprawę należy wymieszać w odpowiednich proporcjach z wodą, aby przygotować ją do pracy. Taka masa nadaje się do aplikacji ręcznej – wystarczy wykorzystać do tego celu podstawowe narzędzia tynkarskie, takie jak kielnie, pace lub szpachelki. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne zaprawy tej marki – pakowane są także w większe opakowania, abyś mógł zaopatrzyć się w ilość tynku niezbędną do wykonania zaplanowanych przez Ciebie prac.Knauf Goldband to fabrycznie przygotowana sucha zaprawa gipsowa przeznaczona do tynkowania całych powierzchni ścian lub wypełniania ubytków na wszelkich podłożach mineralnych, takich jak beton komórkowy, pustaki ceramiczne, a także stare tynki gipsowe i cementowo-wapienne po wcześniejszym zagruntowaniu środkiem gruntującym. Może być nakładany od 8mm do 50mm. Ręczna technologia wykonania umożliwia również kształtowanie struktury tynku przed jego wyschnięciem. Jak każdy tynk gipsowy Knauf Golbdand reguluje wilgotność powietrza we wnętrzach dzięki właściwościom higroskopijnym gipsu, który pochłania nadmiar wilgoci, jeśli powietrze jest zbyt wilgotne oraz oddaje nadmiar wilgoci, jeśli powietrze staje się zbyt suche.

    • Wyrównanie krzywych ścian
    • Wypelnianie bruzd
    • Tynk gipsowy

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia14 dni
    Grupa kolorystycznaBiały
    Instrukcje użytkowaniaNakładnie ręczne
    KolorBeżowy
    Liczba warstw1
    Waga (kg)10kg
    Waga produktu10kg
    Głębokość (cm)20cm
    Szerokość (cm)40cm
    Wysokość (cm)13cm
    Kod produktu5901793351162