Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Gamet 12 x 138 x 23 mm nikiel szczotkowany
Strzałka w prawo

Uchwyt meblowy Gamet 12 x 138 x 23 mm nikiel szczotkowany

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt meblowy to solidny, a zarazem dekoracyjny element Twoich mebli. Na co dzień często eksploatowany przez wszystkich domowników. Jeśli uchwyty sprawiają wrażenie sfatygowanych lub zepsutych, pomyśl o ich wymianie. Nie jest to droga inwestycja, a z pewnością odmieni wygląd całego kompletu mebli. Co istotne, wymiany będziesz mógł dokonać samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Uchwyt meblowy w głównym zamierzeniu producenta ma funkcję użytkową. Powinien ułatwiać Ci dostęp do zawartości szaf i szuflad. Warto jednak podkreślić jego walor dekoracyjny i estetyczny. Często ten element jest pięknie wykonanym drobiazgiem, który podkreśla indywidualny charakter Twoich mebli. Jeśli znudził Cię dotychczasowy wygląd uchwytów, możesz je łatwo i szybko wymienić. W tym celu użyj domowego śrubokręta, ponieważ montaż i demontaż odbywa się za pomocą wkrętów. Jest to czynność prosta do wykonania, poradzi sobie z nią nawet osoba mało obeznana w pracach majsterkowicza. Warto dokonać takiej całkowitej wymiany uchwytów raz na kilka lat, ponieważ poprawi to estetykę Twoich wnętrz bez konieczności wymiany mebli. Najbardziej skorzystają na tym meble kuchenne, gdyż te niszczą się w pierwszej kolejności. Możesz również pokusić się o taką zmianę w Twojej garderobie czy pokoju dziecka. Jej efekty z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą. Produkt jest dostępny w kolorze nikiel szczotkowany. Wykonano go z cynku i aluminium.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość produktu12mm
     Głębokość produktu23mm
     Odległość między punktami montażowymi96mm
     Typ opakowaniaszt.
     MateriałZnal
     KolorNikiel szczotkowany
     Kod produktu5901304588391