Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Gamet Decoris rozstaw 96 mm chrom

Uchwyt meblowy Gamet Decoris rozstaw 96 mm chrom

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt meblowy w kolorze chromu z łatwością przytwierdzisz do frontu szafki, ułatwiają sięganie po odzież czy sprzęty znajdujące się wewnątrz zabudowy. Dzięki łatwemu montażowi, stosując odpowiednie wkręty samodzielnie przytwierdzisz uchwyty do frontu. Dodatek meblowy posiada ponadczasową kolorystykę, która nada meblowi indywidualny charakter.

   Cechy i zalety

    Uchwyt meblowy to podstawowy element każdego praktycznego mebla. Przytwierdzona do frontu meblowego odpowiednio wyprofilowana rączka, ułatwia dostęp do zawartości zabudowy. Produkt zachowany w uniwersalnym stylu oraz stonowanej kolorystyce chromu, pozwala na zamontowanie produktu zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym wnętrzu. Element montażowy został wykonany z tworzywa sztucznego mającego w swoim składzie stop cynku i aluminium, dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia, a Ty unikasz częstej wymiany. Precyzja wykonania, podkreślona subtelnością chromu pomaga stworzyć indywidualną aranżację Twojego wnętrza. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu, który wykonasz z użyciem odpowiednich wkrętów. Akcesorium doskonale łączy się z innymi dodatkami zachowanymi w podobnej stylistyce.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość produktu12mm
     Głębokość produktu22mm
     Odległość między punktami montażowymi96mm
     MateriałZnal
     KolorChrom
     MarkaGamet
     Szerokość produktu140mm
     Kod produktu5901304532110