Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Gamet US14-0096-G0006-SU nikiel satyna

Uchwyt meblowy Gamet US14-0096-G0006-SU nikiel satyna

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt meblowy w kolorze nikiel satyna dopasujesz do mebli wykonanych w nowoczesnej stylistyce. Wykorzystując uchwyt będziesz w stanie wygodnie dostać się do wnętrza szafki. Element wykonano z wytrzymałego materiału, dzięki czemu będzie Ci on służył przez długi czas. Dodatkowo instalacja uchwytu jest bardzo prosta i nie zajmie Ci wiele czasu.

   Cechy i zalety

    Uchwyt meblowy w kolorze nikiel satyna wykorzystasz do wykończenia mebli wykonanych w nowoczesnym stylu. Produkt posłuży Ci do uzyskania wygodnego dostępu do wnętrza szafek, znajdujących się w kuchni lub pokojach. Produkt został wykonany w stylistyce, która świetnie dopasuje się do nowocześnie zaprojektowanego pomieszczenia. Element został wykończony w jasnej i przyjemnej dla oka kolorystyce, która pasuje do większości mebli utrzymanych w podobnym tonie. Produkt charakteryzuje się bardzo łatwym sposobem montażu, dzięki czemu nie zajmie Ci on dużo czasu. Dodatkowo, uchwyt został wykonany z materiału odpornego na występowanie trudnych do usunięcia osadów. W naszej ofercie znajdziesz również inne uchwyty, które można wykorzystać w zależności od potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość produktu11mm
     Głębokość produktu19mm
     Odległość między punktami montażowymi96mm
     MateriałZnal
     KolorNikiel satynowy
     MarkaGamet
     Szerokość produktu122mm
     Kod produktu5901304347103