icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Gamet ZnAl rozstaw 96 mm czarny

Uchwyt meblowy Gamet ZnAl rozstaw 96 mm czarny

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt meblowy jest jednym z elementów, bez których trudno wyobrazić sobie nowoczesne, a przy tym funkcjonalne wnętrze. To właśnie dzięki niemu codzienne korzystanie z szafek czy szuflad jest tak komfortowe – a meble prezentują się tak estetycznie. Prezentowany kolor jest utrzymany w czarnej barwie – zestaw go z kontrastowym meblem, a zyskasz kontrast, który nieco ożywi wystrój wnętrza.

   Cechy i zalety

    Zauważyłeś, że uchwyty przy szafce zużyły się, choć kupiłeś mebel niedawno? To zdecydowanie jego najczęściej eksploatowana część – jeśli więc nie była wykonana z trwałego materiału, nie powinno Cię dziwić to, że już uległa uszkodzeniu. Aby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości, wymień uchwyty na takie, które wytworzono z połączenia aluminium i cynku – jak te z naszej oferty. Dzięki wykonaniu z tych materiałów produkt wyróżnia się odpornością na korodowanie, co umożliwia stosowanie go nawet w łazienkach, w których panuje ciągła wilgoć. Czarny kolor jest na tyle uniwersalny, że perfekcyjnie skomponuje się z szafkami w każdym odcieniu. Oferujemy Ci też uchwyty meblowe w innych barwach – zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem!

     Specyfikacja techniczna

     Odległość między punktami montażowymi96mm
     Typ opakowaniaszt.
     MateriałZnal
     KolorCzarny połysk
     Kod produktu5901304711539