Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Milos 128 mm czarny

Uchwyt meblowy Milos 128 mm czarny

15,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nic nie odświeży wyglądu starych mebli tak jak nowe uchwyty. Wyposażając je w przedstawiony tutaj produkt, zyskasz pewność, że nienaganna estetyka będzie im towarzyszyć przez optymalnie długi czas. Wykonanie z aluminium sprawia bowiem, że element nie koroduje ani nie odkształca się pod wpływem drobnych uszkodzeń mechanicznych.

   Cechy i zalety

    Zauważyłeś ślady śniedzi na metalowych uchwytach meblowych? Winę za to może ponosić chociażby nadmierna wilgoć. Niestety nie jesteś w stanie całkowicie ich usunąć i przywrócić akcesoriom dawny wygląd. Zamiast tego warto je od razu wymienić na nowe – chociażby na przedstawiony tutaj model. Do jego wyprodukowania wykorzystano aluminium. Co to oznacza w praktyce? Nie będziesz musiał martwić się tym, że pokryje się rdzą lub śniedzią, gdyż nie jest podatny na niekorzystne działanie wody. Umożliwia Ci to zastosowanie go nawet w tych pomieszczeniach, w których nietrudno o bezpośredni kontakt z wodą – np. w łazience czy kuchni. Produkt jest dostępny w czarnej barwie. Zobacz też ten sam model w innych kolorach – wejdź na Castorama.pl!

    • Wysoka jakość wykonania
    • Łatwy montaż
    • Nowoczesne wzornictwo

    Specyfikacja techniczna

    Odległość między punktami montażowymi128mm
    MateriałAluminium
    KolorCzarny
    W zestawieAkcesoria montażowe
    Kod produktu5907467754291