LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Roma 128 mm czarny

Uchwyt meblowy Roma 128 mm czarny

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie przedstawionego tutaj uchwytu meblowego stanowi szybki i prosty sposób na lekkie odświeżenie wyglądu starych szafek. Montując go, zwiększysz także swój codzienny komfort – specjalnie wygięta forma dobrze leży w dłoni i pozwala na swobodny dostęp do przedmiotów, które przechowujesz w szafkach czy szufladach.

   Cechy i zalety

    Nic nie zepsuje Ci humoru tak jak ślady śniedzi na nowo kupionych meblach – z pewnością jesteś bowiem świadomy tego, że nie sposób ich usunąć bez pozostawiania szpecących śladów. Jak sobie z tym poradzić? Wystarczy wymienić je na nowe – zobacz np. przedstawiony tutaj uchwyt meblowy, który możesz wykorzystać w tym celu. Co ważne, decydując się na wybór tego elementu, nie będziesz musiał zmagać się z tą trudnością w przyszłości. Wyprodukowano go bowiem z aluminium, które charakteryzuje się w szczególności odpornością na niekorzystne działanie wilgoci. Możesz więc bez obaw umieścić go nawet w łazience – a będzie Cię cieszyć swoją nienaganną prezencją przez optymalnie długi czas. Do jego montażu będą Ci potrzebne śruby – poszukaj ich w naszym asortymencie!

    • Wysoka jakość wykonania
    • Łatwy montaż
    • Nowoczesne wzornictwo

    Specyfikacja techniczna

    Odległość między punktami montażowymi128mm
    MateriałAluminium
    KolorCzarny
    W zestawieAkcesoria montażowe
    Kod produktu5907467754468