Zobacz więcej Przewody wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Przewody wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt mocujący Vents 120 x 60 mm

Uchwyt mocujący Vents 120 x 60 mm

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt mocujący sprawdzi się podczas budowy systemu lub przewodu wentylacyjnego – warto wykorzystać go zarówno w wywiewnych, jak i nawiewnych przepływach powietrza. Sprawdzi się w domach prywatnych i innych miejscach, gdzie obecne są niewielkie ciągi wentylacyjne, np. w biurach. Produkt jest prosty w montażu, z którym poradzisz sobie samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Produkt z powodzeniem wykorzystasz podczas instalacji nawiewnych i wywiewnych systemów wentylacyjnych. Jest praktyczny, ponieważ nadaje się do zastosowania zarówno w warunkach domowych, jak i biurowych czy publicznych. Użycie go znacząco wpływa na żywotność ciągu wentylacyjnego, ponieważ produkt jest wytrzymały oraz trwały. W całości wykonano go z tworzywa sztucznego, które dodatkowo charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia. Łatwy montaż uchwytu to także dużo zaleta produktu, ponieważ do pracy zbędne są specjalistyczne narzędzia – wyrób mocuje się na wcisk, dlatego z mocowanie z powodzeniem poradzisz sobie samodzielnie. W naszym sklepie znajdziesz także inne elementy do budowy przewodu wentylacyjnego np. kanały, redukcje czy trójniki.

    • Umożliwia zamocowanie systemów do powierzchni płaskich
    • Łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuWspornik montażowy do systemu wentylacyjnego
    MarkaVents
    KolorBiały
    MateriałPolistyren (PS)
    KompatybilnośćWywiewne i nawiewne systemy wentylacyjne
    Kod produktu5906046102751