icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Flagi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Flagi

Strzałka w prawo

Uchwyt na flagę pojedynczy ocynk żółty

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt na flagę pojedynczy ocynk żółty
10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uchwyt na flagę przeznaczony jest do użytku wewnątrz pomieszczeń, a z uwagi na wykonanie z trwałego metalu – nada się także do montażu na zewnątrz budynku. Produkt wyróżnia się uniwersalnym rozmiarem, dlatego też wykorzystasz go jako uchwyt na niemal każdą flagę. Wyrób w żółtym kolorze umieścisz na ścianie domu, urzędu czy firmy.

  Cechy i zalety

  Produkt wykonano z metalu, który gwarantuje mu wytrzymałość oraz trwałość. Uchwyt pokryty jest cynkiem, co zabezpiecza go przed korozją – sprawdzi się więc użytkowany na zewnątrz, gdzie narażony jest na częsty kontakt z wodą. Fakt, że na produkcie nie pojawi się rdza, zdecydowanie wpływa na jego estetykę i podnosi atrakcyjność – jego wygląd nie zmienia się przez lata, a sam wyrób nie wymaga konserwacji. Metalowy uchwyt zamontujesz samodzielnie, a potrzebne do tego akcesoria dostaniesz w naszych sklepach. Wyrób w żółtym kolorze nadaje się do umieszczenia na ścianach domu, mieszkania, firmy czy dowolnego innego budynku. Prosta forma produktu sprawia, że każda flaga będzie dobrze się prezentowała. W naszej ofercie znajdziesz także podwójny uchwyt.

  • Prosty montaż
  • Odporny na korozję
  • Odporny na uszkodzenia mechaniczne

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorŻółty
  MateriałMetal
  Kod produktu5906711267570