Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt Schaffner Milos 96 mm chrom

Uchwyt Schaffner Milos 96 mm chrom

14,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie praktycznego uchwytu Milos sprawi, że Twoje meble staną się wygodniejsze w użytkowaniu. Produkt wykonano z aluminium. Materiał ten wykazuje trwałość i wytrzymałość mechaniczną, co wpłynie na przedłużenie możliwego czasu użytkowania uchwytu. Element cechuje się łatwym montażem, który możesz wykonać samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Praktyczny uchwyt Milos to niewielki element, dzięki któremu Twoje meble będą łatwiejsze w użytkowaniu. Produkt cechuje się dość prostym montażem – element z powodzeniem zamontujesz samodzielnie. Wystarczy Ci do tego tylko standardowy śrubokręt. Zastosowany do jego wykonania materiał to wykazujące trwałość i wytrzymałość mechaniczną aluminium. Element może być zatem wykorzystywany przez dłuższy czas, nie tracąc jednocześnie swojej funkcjonalności. Powierzchnia uchwytu będzie się estetycznie prezentować przez lata, nie zarysowując się i nie wycierając. Do jej pielęgnacji wystarczy Ci zwilżona ściereczka – z łatwością zetrzesz nią kurz i ewentualne zabrudzenia. Oferujemy Ci też inne detale do wykończenia Twoich mebli.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Łatwy montaż
    • Nowoczesne wzornictwo

    Specyfikacja techniczna

    Odległość między punktami montażowymi96mm
    MateriałAluminium
    KolorChrom
    MarkaSchaffner
    Kod produktu5907467751160