Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt Schaffner Paros 96 mm chrom

Uchwyt Schaffner Paros 96 mm chrom

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt Paros pasuje do nowoczesnych mebli – cechuje go minimalistyczny kształt i uniwersalna, metaliczna barwa. Będzie praktycznym i estetycznym dodatkiem do frontów mebli. Ponieważ można go zamontować w pionie i poziomie, dopasujesz go do sposobu otwierania drzwiczek od szaf, szafek i szuflad. Dostępny jest w całej palecie rozmiarów.

   Cechy i zalety

    Uchwyt Paros znajduje zastosowanie jako element do otwierania drzwi. Cechuje się prostym kształtem, więc będzie idealnym dopełnieniem mebli o nowoczesnym stylu. Jego kolor – chrom – jest uniwersalny. Współgra z frontami wykończonymi na wysoki połysk, jak i naturalną, drewnianą powierzchnią drzwiczek. Może być zamontowany w pionie lub poziomie, co sprawia, że można go dostosować zarówno do frontów szaf i wiszących szafek, jak i szuflad czy szafek pod telewizor. Dopasowanie uchwytu ułatwia fakt, że jest on dostępny w całej palecie rozmiarów i kolorów. Element przytwierdzany jest za pomocą śrub metrycznych, co zapewnia mu stabilność. Materiałem wykonania jest ZnAl – mocny stop cynku i aluminium. W serii Paros znajdziesz uchwyty w kilku rozmiarach.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Łatwy montaż
    • Nowoczesne wzornictwo

    Specyfikacja techniczna

    Odległość między punktami montażowymi96mm
    MateriałZnal
    KolorChrom
    MarkaSchaffner
    Kod produktu5907467751245