Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt TIG Most T17V wtyk 35/50 4 m

Uchwyt TIG Most T17V wtyk 35/50 4 m

378
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt stanowi idealne uzupełnienie wielu urządzeń spawalniczych. Akcesorium charakteryzuje się przede wszystkim nieskomplikowaną budową, która sprawia, że jego montaż jest dość prosty. Element został wyposażony w przewód o optymalnej długości, który zapewni Ci odpowiednią swobodę podczas pracy i nie będzie się plątać.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie uchwytu pozwoli Ci nieco usprawnić działanie Twojego urządzenia spawalniczego – szczególnie tego, które zostało wyposażone w dość duże gniazdo robocze. Element wyróżnia się w szczególności nieskomplikowaną budową – to z kolei sprawia, że jego montaż jest dość prosty i nie powinien Ci sprawić problemów. Do wyprodukowania narzędzia wykorzystano metal oraz gumę – to sprawia, że przewód jest giętki, co ułatwia manewrowanie nim. Kabel jest też optymalnie długi, dzięki czemu zapewni Ci on swobodę ruchów podczas pracy, ponieważ nie będzie się plątać. Sprawdź również nasz pozostały asortyment – znajdziesz w nim bogaty wybór narzędzi do spawania oraz akcesoriów, które zapewnią Ci bezpieczeństwo przy tej czynności.

    • Możliwość zastosowania Do wielu urządzeń spawalniczych
    • Łatwy montaż
    • Optymalna długość przewodu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaMost
    MateriałGuma i metal
    KompatybilnośćDo urządzeń z większym gniazdem
    Kod produktu5906340812943