Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uniwersalny Grunt Perfect 2 l

Uniwersalny Grunt Perfect 2 l

33,98
/ szt.
16,99
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny grunt to produkt, który możesz wykorzystać w Twoim domu do impregnacji różnego rodzaju materiałów budowlanych. Nadaje się do tynków gipsowych oraz cementowych. Doskonale się również sprawdza na płycie kartonowo-gipsowej. Preparat po nałożeniu na materiał wnika w strukturę podłoża, wzmacniając jego wytrzymałość.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny grunt to produkt stosowany w budownictwie do impregnacji różnego rodzaju materiałów. Wyrób jest prosty w aplikacji i nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Możesz go zaaplikować za pomocą wałka lub pędzla. Za jego pomocą będziesz mógł zaimpregnować podłoża, które zostały wykonane z betonu, ceramiki oraz płyt gipsowo-kartonowych. Doskonale się też nada do gipsowych tynków lub cementowych, a także jastrychów anhydrytowych i cementowych. Po naniesieniu preparat wnika w strukturę podłoża i podnosi jego wytrzymałość. Ponadto zapobiega wchłanianiu się wody i pękaniu farb. Możesz go wykorzystać przed nałożeniem płytek lub tapetowaniem. W ofercie znajdziesz również innego rodzaju grunt w opakowaniach o większej pojemności.

    • Głęboko penetrujący
    • Łatwa aplikacja
    • Poprawia przyczepność
    • Można rozcieńczać 1:1
    • Uniwersalny
    • Wymiary opakowania: 22 x 15,5 x 8,5 cm

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia3 - 4 godziny
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
    Objętość2L
    PrzeznaczeniePodłoża wykonane z betonu, betonu komórkowego, ceramiki, płyt gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych oraz jastrychów cementowych i anhydrytowych
    SeriaPerfect
    Waga (kg)2.15kg
    Kod produktu5902406630032