Zobacz więcej Akcesoria do bram garażowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Bramy garażowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka aluminiowa Diall szczotkowa 2,5 m 25 mm aluminium
Strzałka w prawo

Uszczelka aluminiowa Diall szczotkowa 2,5 m 25 mm aluminium

70,98
/ szt.
28,39
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz sposobu na uszczelnienie drzwi garażowych? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą prezentowanej uszczelki. Produkt stworzony z aluminium oraz włosia gwarantuje idealny rezultat pracy na długi czas. Po zastosowaniu pozostaje niemal niewidoczny. Zamocujesz go za pomocą dołączonych do zestawu śrub. Proponujemy modele o różnych wymiarach

   Cechy i zalety

    Twoje drzwi garażowe są nieszczelne, przez co obawiasz się, że będziesz zmuszony wymienić skrzydło? Konstrukcję możesz naprawić poprzez zamontowanie prezentowanej uszczelki – element zapobiegnie przedostawaniu się do wnętrza budynku chłodnego powietrza. Wyprodukowany z aluminium oraz włosia przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne – nie wymaga częstej wymiany. Nie musisz obawiać się, że oszpeci konstrukcję, gdyż po zastosowaniu uszczelka pozostanie niemal niewidoczna. Jak ją zamocować? Z powodzeniem zrobisz to samodzielnie za pomocą śrub. Elementy montażowe zostały dołączone do zestawu, więc nie musisz dokupować ich na własną rękę. Jeśli zauważyłeś szczelinę w drzwiach garażowych, koniecznie wykończ ją za pomocą uszczelki. Sprawdź naszą ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1250mm
     Grubość produktu8mm
     Szerokość produktu74mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     KolorBiały
     Kod produktu3663602884187