Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka Diall profil K 24 m 9 mm biała
Strzałka w prawo

Uszczelka Diall profil K 24 m 9 mm biała

44,48
/ szt.
1,85
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Twoje okna wymagają uszczelnienia? Powstałe w ościeżnicy luki zamaskujesz za pomocą prezentowanej uszczelki. Guma EPDM to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc część idealnie spełnia swoje zadanie przez długi czas. Model utrzymany w białym kolorze będzie estetycznie wyglądać przy konstrukcji o takiej samej barwie. . Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że przez nieszczelne okna do Twojego mieszkania wciąż przedostaje się chłodne powietrze? Przeciąg uniemożliwia Ci wygodny odpoczynek w salonie? W takim razie prezentowana uszczelka stworzona została z myślą o Tobie – element przeznaczony jest do zamaskowania powstałych w ościeżnicy luk. Obawiasz się, że przedmiot oszpeci wygląd okna? Model posiadający biały kolor po zamocowaniu przy konstrukcji o takiej samej barwie pozostanie niemal niezauważalny. Zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas, gdyż wykonany został z gumy EPDM – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Montaż samoprzylepnego modelu nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami. Jeśli chcesz pozbyć się szczelin w oknach, koniecznie zastosuj prezentowaną uszczelkę. Sprawdź ofertę!

    • Ogranicza przeciągi i przedostawanie się zabrudzeń
    • Mocowanie samoprzylepne
    • 8 lat gwarancji
    • Wielkość szczeliny: 1-3 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu24m
    Szerokość produktu9mm
    Waga produktu215g
    Uszczelnienie szczeliny3mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta8 lat​
    KolorBiały
    Grupa kolorystycznaBiały
    Kod produktu3663602883678