Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka Diall profil K 6 m 9 mm biała
Strzałka w prawo

Uszczelka Diall profil K 6 m 9 mm biała

14,98
/ szt.
2,50
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak samodzielnie uszczelnić okno? To proste – zrobisz to błyskawicznie za pomocą prezentowanej uszczelki. Model stworzony z gumy EPDM przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie wpłynie na wygląd otoczenia, gdyż po zastosowaniu pozostanie niemal niewidoczny. Samoprzylepny element zamocujesz błyskawicznie. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    W Twoim mieszkaniu panują przeciągi, co skutkuje wychładzaniem się powietrza we wnętrzach? Możliwe, że przyczyną są powstałe w oknach szczeliny – koniecznie wypełnij luki za pomocą proponowanej uszczelki. Element zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas, ponieważ wykonany został z trwałej gumy EPDM. Utrzymany jest w białym kolorze, wobec czego będzie estetycznie prezentował się przy ościeżnicy o takiej samej barwie. Zachwyci Cię funkcjonalność tego przedmiotu – dodatkowo ogranicza przedostawanie się do mieszkania zabrudzeń. Zamocujesz go błyskawicznie, gdyż jest to część samoprzylepna. Jeśli nie chcesz, aby ciepło zgromadzone w Twoim mieszkaniu wydostawało się na zewnątrz przez nieszczelne okna, koniecznie zastosuj prezentowaną uszczelkę. Sprawdź ofertę!

    • Ogranicza przeciągi i przedostawanie się zabrudzeń
    • Mocowanie samoprzylepne
    • 8 lat gwarancji
    • Wielkość szczeliny: 1-3 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu6m
    Szerokość produktu9mm
    Waga produktu55g
    Uszczelnienie szczeliny3mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    KolorBiały
    Grupa kolorystycznaBiały
    Kod produktu3663602883654