Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka Diall profil P 24 m 9 mm biała
Strzałka w prawo

Uszczelka Diall profil P 24 m 9 mm biała

50,98
/ szt.
2,12
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak ograniczyć przeciąg w mieszkaniu? Przede wszystkim należy zadbać o uszczelnienie okien – luki w ościeżnicy uzupełnisz za pomocą prezentowanej uszczelki. Element stworzony z gumy EPDM jest odporny na zniekształcenia. Posiada biały kolor, więc zamocowany przy jasnej konstrukcji pozostanie niemal niewidoczny. Proponujemy modele o różnych wymiarach. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nieprzyjemne uczucie chłodu uniemożliwia Ci wygodny odpoczynek? Możliwe, że w pomieszczeniu powstaje przeciąg na skutek znajdujących w oknach szczelin. Jak naprawić ościeżnice? Pomoże Ci w tym proponowana uszczelka ograniczająca przedostawanie się do wnętrza wiatru. Model utrzymany w białym kolorze będzie estetycznie prezentował się w połączeniu z jasną konstrukcją, gdzie pozostanie niemal niezauważalny. Będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas, gdyż stworzony został z gumy EPDM odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Samoprzylepny model zamocujesz samodzielnie bez konieczności korzystania ze skomplikowanych narzędzi. Jeśli nie chcesz, aby do Twojego mieszkania przedostawało się chłodne powietrze i zabrudzenia, koniecznie zastosuj praktyczną uszczelkę. Sprawdź ofertę!

    • Ogranicza przeciągi i przedostawanie się zabrudzeń
    • Mocowanie samoprzylepne
    • 8 lat gwarancji
    • Wielkość szczeliny: 1-5 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu24m
    Szerokość produktu9mm
    Waga produktu265g
    Uszczelnienie szczeliny5mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta8 lat​
    KolorBiały
    Grupa kolorystycznaBiały
    Kod produktu3663602883715