Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka Diall profil P 24 m 9 mm brązowa
Strzałka w prawo

Uszczelka Diall profil P 24 m 9 mm brązowa

53,98
/ szt.
2,25
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz uzupełnianie szczelin w oknach? Przyda Ci się prezentowana uszczelka – model wykonany z gumy EPDM przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Posiada brązowy kolor, więc idealnie nadaje się do zamocowania przy konstrukcji o takiej samej lub podobnej barwie. W proponowanej ofercie znajdziesz modele o różnych parametrach technicznych. . Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że okna w Twoim mieszkaniu nie są wystarczająco szczelne? Napraw je za pomocą proponowanej uszczelki – element ograniczy powstawanie przeciągów we wnętrzu. Zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas, ponieważ wykonany został z gumy EPDM – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Obawiasz się, że część oszpeci wygląd okna? Model utrzymany w brązowym kolorze będzie estetycznie prezentował się przy konstrukcji o takiej samej lub podobnej barwie. Jego montaż nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi, gdyż jest to wersja samoprzylepna. Ogrzewanie wnętrza wiąże się z koniecznością ponoszenia opłat – nie pozwól więc, aby ciepłe powietrze wydostawał się z Twojego domu przez nieszczelne okna. Sprawdź ofertę i zaopatrz się w praktyczną uszczelkę.

    • Ogranicza przeciągi i przedostawanie się zabrudzeń
    • Mocowanie samoprzylepne
    • 8 lat gwarancji
    • Wielkość szczeliny: 1-5 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu24m
    Szerokość produktu9mm
    Waga produktu265g
    Uszczelnienie szczeliny5mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta8 lat​
    KolorBrązowy
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    Kod produktu3663602883722