Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka Diall profil P 6 m 9 mm biała
Strzałka w prawo

Uszczelka Diall profil P 6 m 9 mm biała

17,98
/ szt.
3
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trudno wyobrazić sobie komfortowy odpoczynek w mieszkaniu, w którym panuje przeciąg – jeśli planujesz uszczelnianie okien, przyda Ci się prezentowana uszczelka. Model utrzymany w białym kolorze będzie estetycznie wyglądał przy ościeżnicy o takiej samej lub podobnej barwie. Guma EPDM to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc produkt przez długi czas zachowa idealny stan. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Przez nieszczelne okna do Twojego mieszkania wnika chłodne powietrze? Koniecznie napraw ościeżnicę za pomocą prezentowanej uszczelki. Funkcjonalny model ogranicza nie tylko przeciągi, ale też przedostawanie się do wnętrza zabrudzeń. Utrzymany jest w białym kolorze – oznacza to, że będzie estetycznie prezentował się przy konstrukcji o takiej samej lub podobnej barwie. Przedmiot charakteryzuje się długotrwałą żywotnością – wyprodukowany został z gumy EPDM, wobec czego jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jak go zamocować? Zrobisz to błyskawicznie, gdyż element jest samoprzylepny. Jeśli zależy Ci na zamaskowaniu szczelin w oknach, koniecznie zaopatrz się w prezentowaną uszczelkę. Sprawdź ofertę i wybierz model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

    • Ogranicza przeciągi i przedostawanie się zabrudzeń
    • Mocowanie samoprzylepne
    • 8 lat gwarancji
    • Wielkość szczeliny: 1-5 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu6m
    Szerokość produktu9mm
    Waga produktu68g
    Uszczelnienie szczeliny5mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    KolorBiały
    Grupa kolorystycznaBiały
    Kod produktu3663602883692