Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka Diall profil P 6 m 9 mm brązowa
Strzałka w prawo

Uszczelka Diall profil P 6 m 9 mm brązowa

17,98
/ szt.
3
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz uzupełnianie luk w oknie? Zadanie to z łatwością wykonasz za pomocą prezentowanej samoprzylepnej uszczelki. Brązowy model będzie estetycznie wyglądał przy ościeżnicy o takiej samej lub podobnej barwie. Wykonany z gumy EPDM przez długi czas zachowa odporność na zniekształcenia. Proponujemy również inne rodzaje tego produktu. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Przez nieszczelne okna z mieszkania może wydostać się spora ilość ciepła – jeśli w konstrukcji pojawiły się luki, koniecznie uzupełnij je za pomocą proponowanej uszczelki. Element gwarantuje idealny rezultat pracy na długi czas, ponieważ wykonany został z trwałej gumy EPDM. Martwisz się, że oszpeci wygląd okna? Brązowy model zamocowany przy konstrukcji o takiej samej lub podobnej barwie będzie prezentował się estetycznie. Funkcjonalny produkt dodatkowo ogranicza przedostawanie się do wnętrza zabrudzeń. Jak go zamocować? Zadanie to wykonasz z łatwością – jest to bowiem część samoprzylepna. Ogrzewanie mieszkania wiąże się z ponoszeniem opłat – nie pozwól, aby zgromadzone ciepło wydostawało się na zewnątrz budynku przez nieszczelne okna. Sprawdź ofertę i wybierz uszczelkę o barwie spełniającej Twoje potrzeby.

    • Ogranicza przeciągi i przedostawanie się zabrudzeń
    • Mocowanie samoprzylepne
    • 8 lat gwarancji
    • Wielkość szczeliny: 1-5 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu6m
    Szerokość produktu9mm
    Waga produktu68g
    Uszczelnienie szczeliny5mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta8 lat​
    KolorBrązowy
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    Kod produktu3663602883708