Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka pianka Diall 10 m 19 mm brązowa
Strzałka w prawo

Uszczelka pianka Diall 10 m 19 mm brązowa

15,98
/ szt.
1,60
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Masz wrażenie, że Twoje okna są nieszczelne? Napraw je za pomocą prezentowanej uszczelki – element ograniczy ryzyko powstawania w mieszkaniu przeciągów. Brązowy model będzie estetycznie wyglądał przy ościeżnicy o takiej samej barwie. Wykonany został z pianki doskonale dopasowującej się do podłoża. Samoprzylepną część zamocujesz błyskawicznie. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Przez znajdujące się w oknach szczeliny do Twojego mieszkania przedostaje się wiatr, co powoduje powstawanie przeciągów? Konstrukcję taką naprawisz poprzez zamocowanie na niej uszczelki zapobiegającej wychładzaniu się wnętrz. Brązowy model stworzony został z myślą o ościeżnicy o takiej samej barwie – całość będzie wyglądała szczególnie estetycznie. Wykonany został z pianki, wobec czego jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – nie wymaga częstej wymiany. Zadowoli Cię jego funkcjonalność, gdyż idealnie nadaje się też do zastosowania przy włazach dachowych. Samoprzylepny element zamocujesz błyskawicznie bez konieczności sięgania po skomplikowane narzędzia. Nie pozwól, aby ciepło zgromadzone w Twoim mieszkaniu wydostało się na zewnątrz przez luki w oknach. Zaopatrz się w praktyczną uszczelkę już teraz!

    • Ogranicza przeciągi
    • Niweluje prześwity różnej wielkości
    • Samoprzylepna
    • Wielkość szczeliny: 1-6 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu10m
    Szerokość produktu19mm
    Waga produktu54g
    Uszczelnienie szczeliny6mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorBrązowy
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    Kod produktu3663602885344