Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka pianka Diall 10 m 9 mm biała
Strzałka w prawo

Uszczelka pianka Diall 10 m 9 mm biała

10,98
/ szt.
1,10
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli w Twoim oknie powstała szczelina, koniecznie uzupełnij ją za pomocą prezentowanej uszczelki. Produkt utrzymany w białym kolorze będzie estetycznie wyglądał przy konstrukcji o takiej samej barwie. Wykonany został z pianki, wobec czego przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Samoprzylepny model zamocujesz błyskawicznie. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    W Twoim mieszkaniu panują przeciągi? Przyczyną mogą być powstałe w oknach szczeliny. Jak się ich pozbyć? Luki uzupełnisz z łatwością poprzez montaż proponowanej uszczelki – zapobiegnie wnikaniu do wnętrza chłodnego powietrza. Martwisz się, że oszpeci wygląd ościeżnicy? Biała część zamocowana na konstrukcji o takiej samej barwie będzie prezentowała się szczególnie estetycznie. Uszczelka jest wyjątkowo funkcjonalny – wykonana została z elastycznej pianki doskonale dopasowującej się do rozmaitych powierzchni. Z powodzeniem dopasujesz ją do własnych potrzeb, gdyż nadaje się również do zastosowania przy włazach dachowych. Jeśli masz dosyć nieprzyjemnego uczucia chłodu podczas odpoczynku w mieszkaniu, koniecznie zamocuj przy oknach prezentowaną uszczelkę. Sprawdź ofertę!

    • Ogranicza przeciągi
    • Niweluje prześwity różnej wielkości
    • Samoprzylepna
    • Wielkość szczeliny: 1-4 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu10m
    Szerokość produktu9mm
    Waga produktu30g
    Uszczelnienie szczeliny4mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    KolorBiały
    Grupa kolorystycznaBiały
    Kod produktu3663602885320