Zobacz więcej Akcesoria do kabin prysznicowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka piórkowa Durasan do szyby 4 mm 2 szt.

Uszczelka piórkowa Durasan do szyby 4 mm 2 szt.

67,18
/ kpl.
33,59
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uszczelka piórkowa to innowacyjne rozwiązanie, przeznaczone do zabezpieczenia konstrukcji kabiny prysznicowej. Pozwala na samodzielne połączenie stelażu ze szklaną szybą, gwarantując jego solidność i wysoką ochronę przed przeciekaniem. Wykonana z wysokiej klasy gumy umożliwia idealne przyleganie do szkła, bez obaw będziesz więc mógł korzystać ze swojej kabiny prysznicowej przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Prezentowany produkt to wysokiej klasy uszczelka, przeznaczona do spajania poszczególnych elementów konstrukcji kabiny prysznicowej. Dzięki niej doskonale zabezpieczysz szczelinę pomiędzy szybą a stelażem, umożliwiając bezawaryjne użytkowanie wykonanej konstrukcji. Uszczelka ta stanowi niezawodne zabezpieczenie okucia prysznica, gwarantujące jego pełną szczelność oraz wytrzymałość utrzymaną przez długi czas. Dzięki unikalnej technologii wykonania z gumy zapewnia doskonałą przyczepność do różnego typu materiałów, zapobiegając przy tym przesuwaniu się bądź jej odklejaniu. Bogaty wybór produktów w naszej ofercie zapewnia ich dostosowanie do montażu w konstrukcjach o różnych wymiarach i kształtach – oferowany tu produkt służy do uszczelniania szyby o grubości 4 mm.

    • Wykonane z przezroczystego i elastycznego tworzywa
    • Wysoka odporność na działanie wilgoci i światła słonecznego
    • Właściwości antybakteryjne
    • Łatwy montaż
    • Do szyby o grubości 4 mm

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    KolorTransparentny
    Kod produktu5907796297230