Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka silikonowa Diall 6 m brązowa
Strzałka w prawo

Uszczelka silikonowa Diall 6 m brązowa

22,98
/ szt.
3,83
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Twoje okna nie są już tak szczelne jak dawniej? Powstałe w nich luki uzupełnisz za pomocą proponowanej uszczelki. Nie musisz obawiać się, że oszpeci wygląd ościeżnicy – brązowy model będzie estetycznie prezentował się w połączeniu z konstrukcją o takiej samej lub podobnej barwie. Część stworzona z trwałej termoplastycznej gumy cechuje się doskonałą żywotnością. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Ogrzewanie wnętrza budynku wiąże się z koniecznością ponoszenia opłat – jeśli ciepłe powietrze wydostaje się z mieszkania przez nieszczelne okna, szczeliny koniecznie uzupełnij za pomocą proponowanego produktu. Funkcjonalna uszczelka ogranicza nie tylko powstawanie przeciągów, ale też przedostawanie się do mieszkania ulicznych zabrudzeń. Oferowany model utrzymany jest w brązowym kolorze, dlatego będzie estetycznie prezentował się przy ciemnej ościeżnicy. Wykonany został z gumy termoplastycznej – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc będzie idealnie pełnił swoją funkcję przez długi czas. Samoprzylepną część z powodzeniem zamocujesz samodzielnie. Jeśli nie chcesz, aby przez nieszczelne okna do Twojego mieszkania przedostawał się chłód, koniecznie zamocuj praktyczną uszczelkę. Proponujemy modele o różnych wymiarach!

    • Wielkość szczeliny: 1-6 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu6m
    Szerokość produktu9mm
    Waga produktu100g
    Uszczelnienie szczeliny6mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    KolorBrązowy
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    Kod produktu3663602883753