Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka termoplastik Diall 6 m czarna
Strzałka w prawo

Uszczelka termoplastik Diall 6 m czarna

36,98
/ szt.
6,16
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przez Twoje okna lub drzwi do mieszkania przedostaje się chłodne powietrze? Nieszczelną konstrukcję naprawisz za pomocą prezentowanej uszczelki. Część wykonana z trwałej termoplastycznej gumy przez długi czas zachowa nienaganny stan. Element zamocujesz poprzez wciśnięcie do montażowego kanału na izolację. Proponujemy również inne rodzaje uszczelek. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Okna w Twoim mieszkaniu są nieszczelne, na skutek czego podczas odpoczynku w salonie dokucza Ci nieprzyjemne uczucie chłodu? Nie pozwól, aby przeciągi utrudniły Ci spokojny relaks – prezentowana uszczelka przeznaczona jest do maskowania powstałych w ościeżnicach luk. Nie wymaga częstej wymiany – wyprodukowana została z termoplastycznej gumy, wobec czego jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Czarny model będzie estetycznie wyglądał przy ciemnej ościeżnicy, gdzie pozostanie niemal niezauważalny. Montaż części nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi – zamocujesz ją w kanale do izolacji na wcisk. Jeśli Twoje okna lub drzwi są nieszczelne, koniecznie zaopatrz się w prezentowaną uszczelkę. Sprawdź ofertę już teraz!

    • Wielkość szczeliny: 2-11 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu6m
    Szerokość produktu17mm
    Waga produktu310g
    Uszczelnienie szczeliny11mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    KolorCzarny
    Grupa kolorystycznaCzarny
    Kod produktu3663602883760