LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uszczelki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Uszczelki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka termoplastik Diall samoprzylepna 6 x 1 m czarna
Strzałka w prawo

Uszczelka termoplastik Diall samoprzylepna 6 x 1 m czarna

35,98
/ szt.
6
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się jak zamaskować powstałe w oknach szczeliny? Zrobisz to z łatwością za pomocą prezentowanej tutaj uszczelki. Część zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas – wyprodukowana została bowiem z trwałej gumy termoplastycznej. Czarny model będzie estetycznie wyglądał przy ciemnej ościeżnicy. W opakowaniu znajdziesz 6 elementów. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Twoje okna nie są wystarczająco szczelne? Podczas odpoczynku w salonie często masz wrażenie, że przez powstałe w nich luki do mieszkania przedostaje się chłodne powietrze? Koniecznie zamaskuj otwory za pomocą prezentowanej uszczelki. Produkt stworzony z termoplastycznej gumy przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne, a tym samym doskonałe właściwości izolacji termicznej. Samoprzylepną część z powodzeniem zamocujesz samodzielnie – nie musisz w tym celu posługiwać się skomplikowanymi narzędziami. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk tego produktu, wobec czego nie musisz kupować każdego elementu z osobna. Nie pozwól, aby ciepło zgromadzone w Twoim mieszkaniu wydostało się na zewnątrz przez nieszczelne okna. Zaopatrz się w prezentowaną uszczelkę już teraz!

    • Wielkość szczeliny: 2-9 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1m
    Szerokość produktu20mm
    Waga produktu572g
    Uszczelnienie szczeliny9mm
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    Gwarancja producenta1 rok​
    KolorCzarny
    Grupa kolorystycznaCzarny
    Kod produktu3663602883777