icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kleje uszczelniające

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo

Kleje uszczelniające

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelniacz Sika BlackSeal BT 300 ml czarny

Uszczelniacz Sika BlackSeal BT 300 ml czarny

39,28
/ szt.
130,93
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Sika BlackSeal to klej uszczelniający, który zapewnia doskonałą przyczepność do większości podłoży budowlanych takich jak beton, stal, mur, membrany dachowe itp. Przeznaczony jest w szczególności do prac dekarskich. Produkt nie wymaga gruntowania i jest gotowy do użycia. Jest wygodny w aplikacji i może być stosowany na również na podłoża wilgotne lub nieporowate.

  Cechy i zalety

  Sika BlackSeal to jednoskładnikowy uszczelniacz i klej w jednym. Bitum charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości materiałów do pokrywania dachów, asfaltu, metalu, drewna itp. Dlatego świetnie sprawdza się do zastosowania na dachach budynków. Możesz go użyć na przykład do uszczelniania połączeń kominów, świetlików i pęknięć na powierzchni dachu. Świetnie sprawdza się również do mocowania dachówek i uszczelnienienia połączeń rynien lub rur spustowych. Produkt cechuje się doskonałą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Formuła bezrozpuszczalnikowa zapewnia bardzo dobre właściwości wypełniania ubytków bez powstawania skurczów. Preparat jest wygodny w aplikacji – można go nakładać również na wilgotne podłoża.

   Specyfikacja techniczna

   Pojemność0.3L
   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzarny
   Kod produktu7612895109527