Zobacz więcej Włókniny ścierne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Włókniny ścierne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wełna stalowa Condor gradacja 0.5 200 gr

Wełna stalowa Condor gradacja 0.5 200 gr

17,98
/ szt.
89,90
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą stalowej wełny w łatwy sposób oczyścisz drewniane meble, tak by przygotować je do lakierowania. Produkt sprawdzi się także podczas polerowania metalu, kamienia czy szkła. Wełna jest łatwa w użyciu – wystarczy ją osadzić na wrzecionie elektronarzędzia. W prezentowanej ofercie znajdziesz także delikatniejsze materiały ścierne.

   Cechy i zalety

    Wełna stalowa sprawdzi się jako wyposażenie przydomowego warsztatu, jaki i zakładu stolarskiego. Produkt usprawni wykonywania prac renowacyjno-naprawczych. Produkt został wykonany z włókien stalowych, które są odporne na ścieranie, co pozwoli na wielokrotne wykorzystanie materiału. Wełnę wykorzystasz do obróbki takich materiałów jak drewno, metal, ale także kamień czy szkło. Za pomocą materiału wypolerujesz powierzchnię mebli, pozbędziesz się także rdzy z metalowych przedmiotów. Dzięki temu doskonale przygotujesz powierzchnię do dalszej pracy – malowania lub lakierowania. Produkt jest dostępny w różnych gradacjach – od miękkiego materiału po ten grubszy i twardy do mocnego czyszczenia zgrubnego. W naszej ofercie znajdziesz także inne materiały ścierne.

    • Wełna pokryta żywicą
    • Elastyczne czyściwo
    • Dociera do nietypowych zagłębień

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Granulacja wełny stalowej0
    MateriałStal
    Kod produktu5902143142584