Zobacz więcej Włókniny ścierne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Włókniny ścierne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wełna stalowa Condor gradacja 2 200 gr

Wełna stalowa Condor gradacja 2 200 gr

17,98
/ szt.
89,90
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą wełny stalowej w łatwy sposób oszlifujesz oraz wypolerujesz powierzchnie z drewna, kamienia czy metalu. Produkt sprawdzi się podczas renowacji mebli lub odnawiania starych kwietników z metalu. Wełnę wygodnie osadzisz na elektronarzędziu i przystąpisz do pracy. W ofercie dostępne są produkty o różnej grubości ziaren.

   Cechy i zalety

    Wełna stalowa to produkt przeznaczony do obróbki materiałów. Za pomocą materiału oczyścisz powierzchnie wykonane z drewna, szkła, kamienia czy też metalu. Wełna sprawdzi się szczególnie podczas prac renowacyjnych – usuniesz nią nadmiar kleju, warstwy starej farby oraz wygładzisz powierzchnię. Produkt doskonale przygotuje podłoże do dalszych prac. Oczyszczona powierzchnia zwiększy przyczepność lakieru czy farby, wpływając na trwałość odnowionego przedmiotu. Wełna doskonale sprawdzi się także do polerowania oraz szlifowania. Dzięki dostępności różnych stopni gradacji możesz wybrać idealną wełnę do obróbki materiałów. W prezentowanym asortymencie znajdują się także inne materiały ścierne – papiery, klocki oraz gąbki.

    • Wełna pokryta żywicą
    • Elastyczne czyściwo
    • Dociera do nietypowych zagłębień

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Granulacja wełny stalowej2
    MateriałStal
    Kod produktu5902143157069