Zobacz więcej Akcesoria do opryskiwaczy ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Opryskiwacze ogrodowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wężyk do opryskiwacza Gaja/Orion komplet 1,5 m
Strzałka w prawo

Wężyk do opryskiwacza Gaja/Orion komplet 1,5 m

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wężyk to element przeznaczony do zamocowania przy opryskiwaczu – całość umożliwia łatwe rozprowadzanie na roślinach rozmaitych preparatów, więc produkt przyda się w większości ogrodów. Część cechuje się długotrwałą żywotnością, gdyż PCV oraz polipropylen to materiały wyróżniające się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy różne rodzaje akcesoriów ogrodowych.

   Cechy i zalety

    Wężyk przydaje się podczas prac ogrodniczych, ponieważ jest to element opryskiwacza przeznaczonego do rozprowadzania na roślinach preparatów ochronnych i odżywczych. Za pomocą produktu zaaplikujesz na swoich kwiatach na przykład środek odstraszający pasożyty, dzięki czemu Twoje uprawy uzyskają idealne warunki do prawidłowego rozwoju. Nakrętki montażowe umożliwiają prawidłowe zamocowanie przedmiotu do opryskiwacza, co zapobiega przeciekaniu dystrybuowanego płynu. PCV oraz polipropylen to materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego wężyk będzie służył Ci przez długi czas nawet w przypadku częstego użytkowania przedmiotu. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, więc wybierzesz model, który najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie.

    • Pasuje do wszystkich opryskiwaczy Orion
    • Elastyczny (nie zagina się)
    • Wzmocniony oplotem

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5904447002380