Zobacz więcej Konstrukcja do sufitów podwieszanych

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Sufity podwieszane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszak Knauf AMF 10 - 30 cm

Wieszak Knauf AMF 10 - 30 cm

4,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wieszak to element konstrukcji sufitu podwieszanego. Produkt służy do podtrzymania stelaża i zapewnia stabilność i trwałość konstrukcji. Elementy są proste i szybkie w montażu. Wieszak posiada regulację, dzięki której będziesz mógł ustawić odpowiednią dla siebie wysokość na której ma być zawieszony sufit. Produkt świetnie się sprawdzi w trakcie remontu w Twoim domu.

   Cechy i zalety

    Wieszak to produkt stosowany w budownictwie do podtrzymywania stelaża sufitu podwieszanego. Produkt stanowi ważny element budowy konstrukcji, który zapewnia jej stabilność i trwałość. Wieszak wykonany został z galwanizowanej stali, dzięki czemu odporny jest na korozję i potrafi utrzymać duże obciążenia. Element przytrzymujący stelaż można przytwierdzić do stropu za pomocą specjalnie przeznaczonych do tego kołków rozporowych. Produkt posiada regulację, dzięki której będziesz mógł zawiesić go na dogodnej dla wysokości. Elementy wieszaka są łatwe i szybkie w montażu. Wyrób świetnie się sprawdzi podczas remontu w Twoim domu. Możesz go również wykorzystać w lokalu usługowym. W ofercie znajdziesz również inne części konstrukcji.

    • Uniwersalny do każdego rodzaju systemu konstrukcji
    • Płynna regulacja wysokości
    • Prosty w montażu
    • Wieszak C-SoS z pętelką do profila T

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaKnauf AMF
    KolorSrebny
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    TeksturaGładki
    Kod produktu4000099510301