LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Konstrukcja do sufitów podwieszanych

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Sufity podwieszane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszak Knauf AMF 30 - 60 cm

Wieszak Knauf AMF 30 - 60 cm

6,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wieszak to element konstrukcji sufitu podwieszanego zapewniający jej trwałość i stabilność. Produkt wykonany został z odpornej na korozję stali i jest w stanie wytrzymać znaczne obciążenia. Wieszak posiada regulację, dzięki której będziesz mógł dostosować zawiesie do własnych potrzeb. Elementy są łatwe i szybkie w montażu. Produkt możesz wykorzystać np. podczas remontu w domu.

   Cechy i zalety

    Wieszak sufitowy to element wykorzystywany w budownictwie do montażu sufitów podwieszanych. Produkt wykonany został ze stali galwanizowanej, dzięki czemu odporny jest na korodowania i wytrzymuje znaczne obciążenia. Wieszaki można mocować do stropu wykorzystując przeznaczone do tego kołki rozporowe. Produkt posiada regulację, dzięki której będziesz mógł ustalić długość zawiesia i z łatwością dostosujesz je do planowanej aranżacji. Wieszaki pełnią istotną funkcję w konstrukcji – zapewniają jej trwałość i stabilność. Elementy są proste w montażu i bardzo wytrzymałe. Wieszak idealnie sprawdzi się w trakcie remontu Twojego domu. Świetnie się nada do pomieszczeń przeznaczonych do użytku publicznego. W ofercie znajdziesz również inne elementy potrzebne do montażu sufitów.

    • Uniwersalny do każdego rodzaju systemu konstrukcji
    • Płynna regulacja wysokości
    • Prosty w montażu
    • Wieszak C-SoS z pętelką do profila T

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaKnauf AMF
    KolorSrebny
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    TeksturaGładki
    Kod produktu4000099530606