Zobacz więcej Akcesoria do suszarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Suszarki na pranie

Strzałka w prawo

Akcesoria do suszarek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszak na pranie Sepio parasol

Wieszak na pranie Sepio parasol

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wieszak na pranie parasol jest przeznaczony do suszenia bielizny, skarpetek czy też niewielkich ściereczek kuchennych czy dziecięcych śliniaków. Produkt posiada kilka ramion, na których znajdują się klamerki, które użyjesz do stabilnego przymocowania odzieży. Element możesz zawiesić na zewnątrz na sznurze do prania, jak i w łazience na suszarce.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie wieszaka na pranie parasol w kolorze fioletowym to świetny sposób na szybkie oraz skuteczne pranie. Produkt składa się z kilku ramion, które połączone ze sobą tworzą sieć. Na każdym pręcie umieszczono po 2 klamerki. Produkt jest bardzo praktyczny – sprawdzi się w czasie letnim, jak i zimowym, ponieważ możesz go swobodnie zawiesić na balkonie czy też w ogrodzie, jak i przymocować do łazienkowej suszarki. Produkt jest przeznaczony do wieszania skarpetek, bielizny, ściereczek kuchennych oraz mniejszych elementów garderoby. Jego atutem jest niewielka powierzchnia, na której zmieścisz wiele drobnych elementów. Wieszak został wykonany z trwałego polistyrenu, który nie ulegnie uszkodzeniu, służąc Ci przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSepio
     Liczba drążków10
     KolorFioletowy
     MateriałPolistyren (PS)
     Kod produktu5901583501609