Zobacz więcej Wkładki topikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Wkładki topikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka topikowa ETI 10 A 5 szt.

Wkładka topikowa ETI 10 A 5 szt.

11,98
/ opak.
2,40
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka topikowa przeznaczona jest do ochrony instalacji elektroenergetycznych przed skutkami zwarć oraz porażeniem prądem. Przymocowany do rozdzielnika element powoduje rozłączenie obwodu podczas wystąpienia zbyt dużego natężenia prądu. Dzięki jego zastosowaniu uniemożliwisz uszkodzenie pozostałych elementów instalacji podczas wystąpienia tego typu awarii.

   Cechy i zalety

    Wkładka topikowa BIWTS służy do zabezpieczenia instalacji elektroenergetycznych wykorzystywanych w domu oraz w pomieszczeniach przemysłowych przed zwarciami oraz przeciążeniem. W komplecie znajduje się 5 sztuk tego modelu bezpiecznika, przez co będziesz mógł szybko wymienić przepalony element. Produkt natychmiastowo reaguje na zbyt wysoką temperaturę w obiegu, doprowadzając do zablokowania przepływu prądu o nieprawidłowym natężeniu. Dzięki jego zastosowaniu zadbasz o prawidłową, długotrwałą pracę swojej instalacji, jak również wpłyniesz na bezpieczeństwo mieszkańców – wkładka niweluje ryzyko porażenia prądem. W zależności od potrzeb, możesz zakupić także inne modele bezpieczników topikowych spośród dostępnych w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu5
     Napięcie500V
     Prąd znamionowy10A
     Wysokość produktu50mm
     Długość produktu23mm
     Szerokość produktu110mm
     Kod produktu5904722997462