Zobacz więcej Wkładki topikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Wkładki topikowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka topikowa ETI 16 A 5 szt.
Strzałka w prawo

Wkładka topikowa ETI 16 A 5 szt.

12,48
/ opak.
2,50
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka topikowa BIWTS wykorzystywana jest w obwodach elektrycznych do ograniczania skutków zwarć oraz przeciążeń. Dzięki jej zastosowaniu uniemożliwisz wystąpienie szkodliwych dla zdrowia porażeń i tym samym zadbasz o bezpieczeństwo domowników. W wyniku utrzymywania się zbyt wysokiego natężenia prądu w obwodzie element topikowy zaczyna się topić, co prowadzi do przerwania obwodu.

   Cechy i zalety

    Wkładka topikowa BIWTS to niewielka część domowych instalacji – obwodów oświetleniowych, gniazd wtykowych – która pozwala zniwelować skutki zwarć i przepięć. W komplecie znajduje się 5 sztuk wkładek, dzięki czemu zapasowe elementy do wymiany będziesz miał zawsze pod ręką. W wyniku zbyt wysokiej temperatury topik ulega stopieniu, co świadczy o zbyt dużym natężeniu prądu w obwodzie elektrycznym. Element topikowy oraz łuk elektryczny zamknięto w szczelnej, porcelanowej obudowie, która ułatwia wymianę, montowanie, jak również zdejmowanie po awarii. Dzięki jego zastosowaniu ochronisz domowników przed porażeniem i tym samym wpłyniesz na bezpieczne funkcjonowanie całej domowej przestrzeni. W naszej szerokiej ofercie posiadamy także inne modele wkładek topikowych, co łatwi Ci dopasowanie elementu do wymogów własnych domowych instalacji.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu5
     Napięcie500V
     Prąd znamionowy16A
     Wysokość produktu50mm
     Długość produktu23mm
     Szerokość produktu110mm
     Kod produktu5904722997479