Zobacz więcej Wkładki topikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Wkładki topikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka topikowa ETI 20 A 5 szt.

Wkładka topikowa ETI 20 A 5 szt.

12,48
/ opak.
2,50
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka topikowa BIWTS wykorzystywana jest do zabezpieczenia instalacji przed szkodliwym działaniem prądu. Produkt samoczynnie powoduje przerwanie obwodu elektrycznego w wyniku przepływ prądu o zbyt dużym natężeniu. Wnętrze bezpiecznika – element topikowy – obsypany jest piaskiem kwarcowym, który przyspiesza proces jego gaszenia.

   Cechy i zalety

    Dzięki zastosowaniu wkładki BIWTS zadbasz o prawidłową, bezpieczną pracę domowych instalacji elektroenergetycznych. Produkt przeznaczony jest do przymocowania w rozdzielni, a dzięki niewielkiej budowie wykonasz tę czynność szybko i sprawnie. Wkładka reaguje na zbyt duże natężenie prądu w obwodzie, prowadzając do jego przerwania – znajdujący się wewnątrz obudowy topik topnieje pod wpływem wysokiej temperatury. Po przepaleniu topik należy wyjąć z rurki – aby przyspieszyć ten proces, element zasypano piaskiem kwarcowym, który chłodzi łuk elektryczny. Zużyty bezpiecznik będziesz mógł natychmiastowo wymienić, ponieważ w zestawie znajduje się 5 sztuk wkładek. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór zabezpieczeń elektrycznych, dzięki czemu będziesz mógł dobrać model odpowiednio pasujący do Twoich instalacji.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu5
     Długość produktu23mm
     Szerokość produktu110mm
     Wysokość produktu50mm
     Napięcie500V
     Prąd znamionowy20A
     Kod produktu5904723021425