Zobacz więcej Wkładki topikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Wkładki topikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka topikowa ETI 25 A 5 szt.

Wkładka topikowa ETI 25 A 5 szt.

12,98
/ opak.
2,60
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka topikowa wykorzystywana jest jako dodatkowe zabezpieczenie w instalacjach elektroenergetycznych. Produkt służy do jednorazowego użytku – po jego przypaleniu należy wymienić element na nowy. Dzięki jego zastosowaniu ograniczysz ryzyko wystąpień zwarć oraz przeciążeń i tym samym wpłyniesz na bezpieczeństwo domowników.

   Cechy i zalety

    Wkładka topikowa BIWTS przeznaczona jest do przymocowania do układu instalacji elektroenergetycznych. Produkt stanowi ważne zabezpieczenie obwodów, ponieważ dzięki jego zastosowaniu skutecznie ograniczysz szkodliwe skutki zwarć elektrycznych. Znajdujący się w obudowie topik ulega stopieniu pod wpływem zbyt wysokiej temperatury i tym samym uniemożliwia przepływ prądu. Element obsypano piaskiem, który przyspiesza proces chłodzenia. W komplecie znajduje się 5 sztuk wkładek topikowych, dzięki czemu będziesz mógł szybko wymienić zużyty element. W zależności od wymogów Twoich domowych instalacji, w naszej szerokiej ofercie znajdziesz także inne rodzaje bezpieczników topikowych, co umożliwi Ci zakup odpowiednio pasującego modelu.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu5
     Długość produktu30mm
     Szerokość produktu140mm
     Wysokość produktu50mm
     Napięcie500V
     Prąd znamionowy25A
     Kod produktu5904723021432