Zobacz więcej Wkładki topikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Wkładki topikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka topikowa ETI WTS 63A

Wkładka topikowa ETI WTS 63A

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka topikowa to element konstrukcji bezpiecznika, dzięki któremu zabezpieczysz instalacje elektroenergetyczną przed awarią na skutek nagłego skoku napięcia. Wkładka topi się na w efekcie przeciążenia obwodu i w ten sposób odcina go, zapobiegając dalszym uszkodzeniom. W rezultacie zabezpieczysz nie tylko cała instalację, ale również podłączone do niej urządzenia.

   Cechy i zalety

    Wkładka topikowa to produkt, który zamontujesz wraz z bezpiecznikiem jako element zabezpieczający instalację elektroenergetyczną przed awarią. Sprawdzi się ona znakomicie zarówno w przypadku instalacji wykonanych na użytek domowy, jak i przemysłowy. W przypadku wystąpienia nagłego skoku napięcia wkładka topikowa topi się odłączając tym samym przeciążony obwód. Dzięki temu uchronisz nie tylko cały system przed uszkodzeniem, ale również podłączone do niego urządzenia. Element topikowy znajduje się w porcelanowej obudowie, która stanowi dla niego solidne zabezpieczenie. W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych wkładek topikowych oraz bezpieczników o różnych parametrach, dlatego z pewnością dobierzesz takie, które będą pasować do Twojej instalacji.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu27mm
     Szerokość produktu27mm
     Wysokość produktu50mm
     Napięcie500V
     Prąd znamionowy63A
     Typ bezpiecznika cylindrycznegoWkładka bezpiecznikowa topikowa szybka (GF)
     Znamionowy prąd zwarciowy50kA
     MateriałPorcelana
     Kod produktu5904722905160