Zobacz więcej Wkrętaki płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Wkrętaki płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak płaski Top Tools 4 x 100 mm

Wkrętak płaski Top Tools 4 x 100 mm

6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkrętak płaski Top Tools wykorzystasz podczas naprawiania mebli i składania własnoręcznie wykonanych elementów wyposażenia. Grot został wykonany ze stali węglowej, dlatego cechuje się odpornością na uszkodzenia. Rękojeść z tworzywa sztucznego jest antypoślizgowa. Ergonomiczny uchwyt ma otwór, który ułatwi Ci przechowywanie akcesorium na tablicy narzędziowej.

   Cechy i zalety

    Wkrętak płaski Top Tools 4 x 100 mm przyda Ci się w skrzyni z narzędziami. Akcesorium wykorzystasz podczas majsterkowania. Wkrętak posłuży Ci do przykręcania i wykręcania śrub, więc będzie przydatny podczas samodzielnego składania mebli. Produkt marki Top Tools został wykonany ze stali węglowej. Dzięki temu zastosujesz go wielokrotnie podczas rozmaitych napraw w domu. Rękojeść narzędzia została wykonana z gumy termoplastycznej oraz tworzywa ABS. Dzięki temu wkrętak płaski Top Tools nie będzie wyślizgiwał Ci się z dłoni w trakcie pracy. Ergonomiczna rękojeść ma otwór. To sprawia, że akcesorium bez trudu odwiesisz na ściankę narzędziową w garażu. W naszym asortymencie znajdziesz także wkręty z innymi rodzajami zakończeń.

    • Uchwyt ergonomiczny
    • Otwór w rękojeści
    • Antypoślizgowa rękojeść

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar końcówki wkrętakaSL-4,0 mm
    Materiał ostrzaStal węglowa
    Kod produktu5902062059635