Zobacz więcej Wkrętaki płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Wkrętaki płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak płaski Top Tools 5 x 75 mm

Wkrętak płaski Top Tools 5 x 75 mm

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkrętak płaski Top Tools został wykonany ze stali węglowej. Dzięki temu posłuży Ci wielokrotnie podczas napraw w domu. Produkt ma antypoślizgową rękojeść. Uchwyt nie będzie wyślizgiwał Ci się z rąk podczas pracy, co jest możliwe dzięki zastosowaniu do produkcji wysokiej jakości tworzyw sztucznych. W rękojeści zastosowano otwór, który umożliwi odwieszenie akcesorium na tablicy narzędziowej.

   Cechy i zalety

    Wkrętak płaski Top Tools przyda Ci się podczas majsterkowania. Akcesorium posłuży do wykręcania śrub i ich przykręcania. Narzędzie wykorzystasz podczas własnoręcznego wykonywania mebli, na przykład ogrodowych. Przy pomocy akcesorium naprawisz również zniszczone elementy wyposażenia. Grot wkrętaka marki Top Tools powstał ze stali węglowej. Dzięki temu akcesorium charakteryzuje się odpornością na zniszczenia. Model z płaskim zakończeniem ma antypoślizgowy uchwyt. Ergonomiczną rękojeść wykonano z tworzyw sztucznych – gumy termoplastycznej oraz ABS. W uchwycie znajduje się niewielki otwór. Dzięki niemu wkrętak płaski Top Tools odwiesisz na tablicę narzędziową. W naszej ofercie znajdziesz także modele z innymi zakończeniami.

    • Uchwyt ergonomiczny
    • Otwór w rękojeści
    • Antypoślizgowa rękojeść

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar końcówki wkrętakaSL-5,0 mm
    Materiał ostrzaStal węglowa
    Kod produktu5902062059642