Zobacz więcej Wkrętaki płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Wkrętaki płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak płaski Yato svcm55 4 x 400 mm

Wkrętak płaski Yato svcm55 4 x 400 mm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płaski wkrętak to narzędzie, które wykorzystasz w wielu różnych sytuacjach. Produkt posłuży Ci do rozmaitych napraw – z jego pomocą stworzysz także zaplanowane przez siebie konstrukcje oraz drobne budowle. Części śrubokrętu zostały ze sobą solidnie połączone, dzięki czemu możesz użyć go do pracy z różnymi twardymi materiałami.

   Cechy i zalety

    Prace przemysłowe, drobne naprawy motoryzacyjne i czynności rzemieślnicze to tylko niektóre sytuacje, w których docenisz uniwersalność prezentowanego tutaj śrubokrętu. Wkrętak wykorzystasz do mocowania śrub, dzięki czemu trwale połączysz ze sobą wybrane elementy. Narzędzie świetnie sprawdzi się w przypadku skręcania mebli, mocowanie ozdób na ścianach oraz w czasie drobnych napraw pojazdów i przedmiotów, których używasz na co dzień. Odpowiednio zaprojektowana rękojeść gwarantuje Ci wygodę podczas wykonywania obowiązków, dzięki czemu nie poczujesz dyskomfortu podczas swojej pracy. Solidne połączenie części narzędzia zapewnia mu długowieczność – przez wiele lat będziesz się cieszyć z funkcjonalności wkrętaka i skorzystasz z niego w różnych sytuacjach.

     Specyfikacja techniczna

     Materiał ostrzaStal
     Kod produktu5906083926341