Zobacz więcej Włókniny ścierne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Włókniny ścierne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Włóknina ścierna Comensal zapas 2 szt.

Włóknina ścierna Comensal zapas 2 szt.

39,48
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Włóknina ścierna to produkt przeznaczony do szlifowania polerowania lub czyszczenia, przykładowo mebli lub ścian – przyda się podczas prac remontowych. Korzystając z niej, z łatwością usuniesz z odnawianych obiektów pozostałości po starej farbie. W komplecie znajdziesz 2 sztuki tego produktu. Proponujemy różne rodzaje włóknin ściernych.

   Cechy i zalety

    Włóknina ścierna stosowana jest często podczas prac remontowych – umożliwia usuwanie ze ścian pozostałości po starej farbie. Wykorzystywana jest także podczas odnawiania maszyn lub rowerów, ponieważ lakier zaaplikowany na oczyszczonej powierzchni nie pęka oraz nie kruszy się. Włóknina cechuje się odpornością na ścieranie, wobec czego nie musisz często wymieniać jej podczas pracy. W zestawie znajdziesz 2 sztuki tego produktu, co umożliwia wyszlifowanie sporej powierzchni. Włóknina stosowana jest też często w czasie odnawiania mebli ogrodowych, dzięki czemu możliwe jest wydłużenie żywotności tych obiektów. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, więc możesz z powodzeniem wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

    • Włóknina miękka i ostra

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    MarkaComensal
    Kod produktu5902060004521