icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Na szkodniki

Strzałka w prawo

Środki na szkodniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Woreczek na mole Bros lawenda
Strzałka w prawo

Woreczek na mole Bros lawenda

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Woreczek na mole to produkt, który zastosujesz w celu pozbycia się owadów ze swojej szafy lub garderoby. Jego przyjemny lawendowy zapach odstrasza mole, dzięki czemu unikniesz ryzyka, że owady zniszczą Twoje ubrania, zwłaszcza te z naturalnych materiałów np. wełny, skóry czy lnu. Produkt charakteryzuje się długim działaniem, nawet do 6 miesięcy.

  Cechy i zalety

  Prezentowany tu woreczek na mole sprawdzi się znakomicie wszędzie tam, gdzie chcesz skutecznie pozbyć się owadów. Znajdzie on zastosowanie np. w Twojej garderobie lub szafie, gdzie owady mogą niszczyć ubrania, zwłaszcza te wykonane z naturalnych materiałów np. ze skóry, lnu, czy wełny. Cechą charakterystyczną produktu jest jego przyjemny dla człowieka, lawendowy zapach, który odstrasza mole. Ponadto produkt odznacza się długotrwałym działaniem i zapewni Ci ochronę przed owadami nawet do 6 miesięcy. Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również inne preparaty, które pozwolą Ci pozbyć się różnych insektów, które pojawiły się w Twoim domu, dlatego z pewnością znajdziesz środek, który spełni Twoje oczekiwania.

  • Zabezpiecza szafę o pojemności do 1 m3

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaBros
  Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
  Substancje aktywneMetoflutryna 20 mg/woreczek (2%), geraniol 10 mg/woreczek (1%)
  Okres stosowaniaDziała do 6 miesięcy
  Kod produktu5904517084186