icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Worki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Worki

Strzałka w prawo

Worek budowlany Fola z obrębkiem 110 l

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek budowlany Fola z obrębkiem 110 l
Strzałka w prawo
8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Worek budowalny znacznie ułatwi Ci wynoszenie z terenu budowy odpadów takich jak gruz, pozostałości po tynku czy innych materiałów sypkich. Ten produkt doskonale sprawdzi się także do przenoszenia innych materiałów. Jego pojemność i wytrzymałość pozwolą na wielokrotny użytek, znacznie ułatwiający porządkowanie pomieszczeń.

  Cechy i zalety

  Worek budowlany został wykonany z polipropylenu. Doskonale sprawdzi się w usuwaniu zanieczyszczeń z budowy. Zapewnia sporą wytrzymałość, dlatego nie przedziurawi się nawet wtedy, gdy wypełniony jest gruzem czy innymi elementami. Oznacza to, że będziesz mógł korzystać z niego wielokrotnie. Duża pojemność pozwoli Ci na wyniesienie za jednym razem znacznej ilości odpadów. Możesz go też użyć w sytuacji, kiedy niemożliwe jest dostarczenie materiałów na budowę za pomocą dźwigu lub taczki. Uniwersalność produktu sprawia, że nadaje się do przetrzymywania wielu rzeczy. Doskonale sprawdzi się chociażby jako miejsce na składowanie proszków, drewna, węgla, różnego rodzaju plastików, części zamiennych i innych produktów nieorganicznych.

  • Uniwersalny
  • Mocny
  • Wytrzymały
  • Do wielokrotnego użycia

  Specyfikacja techniczna

  Objętość110L
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPolipropylen
  Kod produktu5906725205193