LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Worki budowlane na gruz i odpady

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek budowlany z obrębkiem 45 l
Strzałka w prawo

Worek budowlany z obrębkiem 45 l

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Worek budowlany wykonany z polipropylenu o bardzo wysokiej gramaturze. Dzięki dużej pojemności worek jest bardzo wydajną pomocą przy każdych porządkach, segregacji, lub pakowaniu. Nie rwie się i nie rozciąga, co sprawia, że możesz używać go wielokrotnie. Wzmocniony obrębek znacząco zwiększa spód worka, dzięki czemu znosi od większe ciężary. Doskonale nadaje się on na budowę, remont lub do ogrodowych porządków.

   Cechy i zalety

    Worek budowlany wykonany z polipropylenu o bardzo wysokiej gramaturze. Jest to materiał o bardzo dużej wytrzymałości. Cechuje się dużą pojemnością, dzięki czemu jest bardzo wydajny przy wszelkich porządkach, segregacji lub pakowaniu. Nie jest podatny na rwanie i rozciąganie, a po opróżnieniu może być używany wielokrotnie. Worek posiada także obrębek, który znacząco wzmacnia spód worka, dzięki czemu wytrzyma on bardzo duże ciężary. Worek polipropylenowy można wykorzystać do pakowania i przechowywania na przykład, węgla, gruzu, zboża czy mąki, dzięki czemu jest on bardzo uniwersalny. Doskonale nadaje się na budowę, remont lub do sezonowych, ogrodowych porządków. Dostępny jest także w innych pojemnościach, które skutecznie dopasujesz do wielkości kosza.

    • Uniwersalny
    • Mocny
    • Wytrzymały
    • Do wielokrotnego użycia

    Specyfikacja techniczna

    Objętość45L
    MateriałPolipropylen
    Kod produktu5906725231345