Zobacz więcej Worki budowlane na gruz i odpady

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek Fola Big Bag 91 x 91 x 120 cm

Worek Fola Big Bag 91 x 91 x 120 cm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Worek budowlany typu Big-Bag wykonany z polipropylenu o bardzo wysokiej gramaturze. Przeznaczony jest do przechowywania produktów sypkich, granulowanych i tym podobnych. Płaskie dno zapewnia mu stabilność, nawet jeśli jest pusty. Cztery mocne uchwyty pozwalają łatwo go przenosić. Dzięki otwartej górze można go łatwo napełniać i opróżniać. Niepowlekany polipropylen sprawia, że worek może oddychać, dając Ci możliwość przechowywania w nim materiałów organicznych.

   Cechy i zalety

    Worek budowlany typu Big-Bag wykonany z polipropylenu o bardzo wysokiej gramaturze. Przeznaczony jest do przechowywania produktów sypkich, granulowanych i tym podobnych, do zastosowania zarówno w przemyśle drzewnym, ogrodnictwie, rolnictwie czy budownictwie. Worek cechuje się bardzo dużą pojemnością, dzięki czemu pomieści wszystko, co będziesz chcieć w nim przechować. Posiada on płaskie dno, co zapewnia mu dużą stabilność nawet gdy jest pusty. Cztery mocne uchwyty zapewniają łatwość przenoszenia go z miejsca na miejsce. Otwarta góra gwarantuje łatwe wypełnienie i opróżnianie zawartości. Ponieważ polipropylen nie jest powlekany, worek jest oddychający, dzięki czemu można przechowywać w nim także materiały organiczne, takie jak liście, trawę, czy warzywa.

    • Uniwersalny
    • Wysoka gramatura i wytrzymałość produktu
    • Praktyczny w użyciu – posiada cztery mocne uchwyty
    • Możliwość przechowywania materiałów organicznych
    • Worek czterouchwytowy, góra otwarta, dno płaskie

    Specyfikacja techniczna

    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5906725233165